درباره ما

مجموعه استودیو زبرجد با پیشینه فعال و قدرتمند در ارائه خدمات عکس و فیلم مبتنی بر تخصص و تجربه فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 1392 آغاز و به مرور زمان با توجه به افزایش حجم کاری اقدام به افزایش تیم های حرفه ای خود نمود . یکی از نکاتی که همیشه در استودیو زبرجد وجود دارد بازاری کار نکردن ، به کارگیری از پرسنل دانش آموخته و آموزش های مستمر و تکیه بر علم روز خدمات عکس و فیلم و استفاده از آن است .

استودیو زبرجد با ارائه خدمات به بیش از 500زوج ، یک آتلیه قابل اطمینان جهت برگزاری مراسم عکس و فیلم شما میباشد. عکس و فیلم خود را به دست استودیویی میسپارید که صدها عروس و داماد طرف قراردادش به خوبی بیانگر کیفیت و قدرتش میباشند . استودیو زبرجد عضو درجه یک اتحادیه عکاسان و تصویربرداران مشهد میباشد .

مدیریت : سید امیر زبرجدی متولد سال 1362 در شهر مقدس مشهد به دنیا آمد . وی  همزمان پس از گذراندن مقطع کارشناسی سینما ( شاخه تدوین فیلم ) از دانشگاه فرهنگ و هنر در سال 1392 با توجه به تجربه سال های گذشته و دانش تخصصی که در این زمینه کسب نمود اقدام به تاسیس استودیو زبرجد نمود و در همین راستا تا به امروز فعالیت خود را در زمینه خدمات گوناگون عکس و فیلم در قالب عروس و داماد ، کودک ، اسپرت ، کلیپ های سینمایی و تیزر تبلیغاتی صنعتی ادامه داده است .